☀😍🤗Radviliškio dailės mokykla jau penktą kartą sukvietė vaikus į vasaros socializacijos ir poilsio stovyklą-dailės plenerą „Mano krašto spalvos“. Stovykloje vaikai kartu su dailės mokyklos mokytojais aktyviai dalyvauja kūrybinėse dirbtuvėse: žaidžia, lipdo, piešia, klijuoja, siuva ir atlieka kitokias kūrybines užduotis.
Foto galerija www.facebook.com/hashtag/plenerasmanokrastospalvos25
☀🏃♀️
Projektą finansuoja Radviliškio rajono savivaldybė.
